
Na začiatku vzťahu býva všetko krásne. Človek je zamilovaný, prehliada chyby a verí, že spoločne zvládne úplne všetko.
Lenže niekedy sa postupom času ukáže, že vedľa seba nemáme partnera, ktorý nás miluje a podporuje, ale človeka, ktorý nám ubližuje, berie nám energiu a postupne ničí naše sebavedomie.
Veľa žien si navyše dlho nechce pripustiť, že vzťah nie je v poriadku. Dúfajú, že sa partner zmení, že má len zlé obdobie alebo že za problémy môžu ony samy.
Pravda je však často úplne iná. Existujú jasné signály, ktoré by žiadna žena nemala ignorovať. Ak sa váš muž chová niektorým z nasledujúcich spôsobov, mali by ste zbystriť. A pokiaľ sa týchto vecí objavuje viac naraz, možno nastal čas premýšľať, či má takýto vzťah vôbec budúcnosť. Aké to sú?
Článok pokračuje na ďalšej strane.





























