Tragická smrť exhráča Košíc Kloučka: Zdrvená manželka ukázala foto 5 minút pred smrťou

\“Posledná spoločná fotka. Toto sa mi zdieľa hrozne ťažko, pretože v tento moment sme boli šťastní a nič nám nechýbalo. Ani nie za päť minút sa mi obrátil život hore nohami a bolo všetko inak, \“ vydýchla mamička Honzíka (9) a Karolínky (7).

„Do tejto doby si človek neuvedomí, ako veľmi málo si váži bežné veci. Vážte si to, čo máte. Hovorte si, že sa máte radi a neberte šťastie ako samozrejmosť,“ dodala Barbora mrazivo.

Sústrasť z celého sveta
Zdrvenú vdovu veľmi dojala vlna podpory, ktorej sa jej dostalo. „Je to strašne ťažké a neopísateľné, nebudem klamať, ale je úžasné vidieť, koľko mal Tom okolo seba ľudí, ktorí ho mali radi av ktorých zanechal stopu. Chodili mi správy od priateľov zo všetkých kútov sveta, od Kazachstanu po Kanadu, Francúzsko, USA, Slovensko, ale aj správy od spolužiakov, ktorí ost, alebo so mnou zdieľali svoje vlastné ťažké príbehy. Ďakujem za podporu.

FOTOGALÉRIA: