Najšialenejšia ponuka od Jakubca: Neuveríte, čo navrhol Viktorovi a Adele!

Za posledné obdobie toho Martin Jakubec popáchal viac ako dosť. Od vymyslenej svadby s kolegyňou Božankou, cez nekonečné urážky známych osobností Slovenska. Len prednedávnom si na mušku zobral poslankyňu NR SR Lucia Nicholsonovú. Ešte predtým však reagoval na tragické udalosti na Srí Lanke. Tam počas bombových útokov, ktoré si vyžiadali stovky nevinných obetí, dovolenkoval moderátor Sajfa s manželkou Veronikou a “šoumen” si neodpustil nechutnú poznámku.

Najnovšie na svojom instagramovom profile ponúkol nezištné služby pre Adelu a Viktora Vinczeovcov. Po tom, ako sa moderátor Televíznych novín Viktor Vincze verejne priznal, že jeho spermie svojou kvalitou a množstvom hraničia s neplodnosťou, nastal mediálny ošiaľ. Pozornosť sa tak na istú dobu upriamila na dvojicu, ktorá sa už dlhší čas snaží o spoločného potomka.

Po dlhšej odmlke sa táto téma opäť otvorila. ,,Ja mám tiež svoj vek a neviem, prečo sa z toho potomka robí taká povinnosť. Ľudia môžu byť šťastní aj bez potomka, poznáme aj takých,” uviedla pred pár dňami Adela pre cas.sk. Rovnaký názor zdieľa aj jej manžel, ktorý otvorene uviedol, že si nie je istý, či sa mu podarí stať sa otcom, no aj s touto možnosťou je vysporiadaný.

Na slová známej dvojice zareagoval aj Martin Jakubec, ktorý prišiel s nezvyčajným návrhom.

Článok pokračuje na ďalšej strane.