Nikola Weiterová smrť otcovej manželky ignorovala. TAKTO sa vyjadrila k smrti otcovej manželky!

17. júla šokovala celé Slovensko správa o náhlom úmrtí manželky speváckej hviezdy Otta Weitera (65). Interpret skladieb Nemám auto, nemám motorku či Nalej mi vína, Malvína neskrýval po skone Andrey Fischer († 47) bolesť, pričom práve on ju mal objaviť v spoločnom dome bez známok života.

K smutnej udalosti však došlo ešte v stredu, o čom bola rozhodne informovaná aj Ottova známa dcéra Nikola. Kontroverzná kráska sa ale k nešťastnej situácii v rodine vyjadrila až po tom, ako na sociálne siete popridávala príspevky z kozmetického salónu či obnaženejšie snímky.

29-ročná fitnesska a dcéra slávneho Otta Weittera, už nejaký čas žije za “veľkou mlákou”. Aj keď s otcom niekoľkokrát čelili nepríjemným nezhodám a konfliktom, aj ona cítila potrebu zveriť sa sledovateľom so situáciou, ktorú v rodine prežívajú.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vzťah otca a dcéry si prešiel turbulentným obdobím, kedy sa mladá fitnesska netajila otvorenými konfliktmi voči Weiterovi.

Po pár dňoch mlčania sa však predsa len vyjadrila k úmrtiu svojej zosnulej nevlastnej matky, pričom zdôraznila, že je nevyhnutné vážiť si život, ale aj pokračovať v ňom ďalej.

Článok pokračuje na ďalšej strane.