Romana šokuje prvým videom “Na FARME je všetko hrané!”. Zhodila farmárov aj seba: Detaily z intímneho života ľudí dorazili!

Reality šou Farma 11 došla do svojho veľkolepého finále, v ktorom doslova exceloval východniar Gabriel Sedláček. Víťaz jedenástej série mal mimoriadne blízko k Bratislavčanke Romane Košťálovej, pričom po vypnutí kamier na ňu získal celkom iný pohľad. A zdá sa, že nebude jediný.

23-ročná Romana Košťálová sa zaradila medzi najvýraznejšie účastníčky jedenástej série šou Farma. Po vypnutí kamier sa okolo nej strhol hotový cirkus, spôsobený nielen jej údajným príbuzenstvom s hospodárom Martinom, ale i videom uverejneným na internetovom kanáli, prostredníctvom akého sa brunetka zrejme nadobro odpísala.

Romana, ktorá si dnes už nepovie inak ako “Rora”, hrala na obrazovkách Markízy svoju vlastnú hru plnú taktizovania. Aj keď jej v semifinále nikto zo súťažiacich neprejavil podporu, napokon sa dostala do záverečnej hry o sumu vo výške 75 000 €, kde napokon skončila na striebornej priečke.

Už vo finálovom kole nám bolo jasné, že Romana Košťálová chystá niečo veľké. Súťažila v tričku s logom YouTubového kanálu s názvom “Rora”. Áno, fanúšikovia očakávali prvé video, to pred pár hodinami uzrelo svetlo sveta.

Článok pokračuje na ďalšej strane.