VIDEO Hrôza na vianočnom večierku: Šéf přiškrtil svoju podriadenú, následky si ponesie do konca života!

Obyčajný vianočný večierok jej obrátil život naruby. Krásnej Molly Phillipsovej (23) sa kruto vypomstila pozornosť jej šéfa, ktorý ju, pravdepodobne v značne opitom stave, pridusil na kravate. Šokujúce zábery z bezpečnostnej kamery ukazujú pár desiatok sekúnd hrôzy, po ktorých bude mať žena pravdepodobne doživotné následky. Podľa lekárov sa najskôr už nikdy neusmeje.

Celý incident zachytila ​​bezpečnostná kamera v klube, kde Cardifská firma vianočný večierok organizovala. Zo záberov je zrejmé, ako sa k radovej zamestnankyni Molly Phillipsovej (23) otočí jej šéf, amatérsky americký futbalista Nathan Webb, následne ju chytí do kravaty a pravdepodobne opitý jej niečo začína rozprávať.

Pri intímnej konverzácii, ktorá sa dievčaťu na prvý pohľad vôbec nepáči, sa navyše celý čas smeje. Po takmer 50 sekundách dievčininho utrpenia ho ale smiech prejde, keď mu zamestnankyňa padne do lona a následne padá na zem za barom.

Molly sa nakoniec z bezvedomia zobudila. Lekári jej oznámili, že sa následkom priškrtenia prestal okysličovať mozog. To spôsobilo nielen stratu vedomia, ale aj trvalú paralýzu tváre.

Článok a video nájdete na druhej strane…