Nielen Separ sa rýchlo spamätal z rozchodu. Tina údajne randí s týmto známym spevákom!

V auguste tohto roka prekvapil jeden z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu svojich fanúšikov nečakanou správou. Speváčka Tina (36) a raper Separ (33) sa po dlhšom období nezhôd dohodli na priateľskom rozchode, no ako sa zdá, srdcia oboch umelcov sú dnes už zahojené!

Odvtedy už prišli tri mesiace a v kuloároch sa špeká, že si dvojnásobná mamička užíva novú lásku. Kto má byť jej vyvoleným?

“Tina a ja sme spolu prežili nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť všetko, čo vystihuje veta ,v dobrom aj v zlom‘,” napísal po oznámení rozchodu na sociálnej sieti Separ, ktorý ešte počas manželstva s Tinou začal spolupracovať s mladou slovenskou kráskou Cynthiou.

Tá pre neho ako modelka nafotila snímky s jeho novým merchom, pričom krátko po rozvode s ňou pridal aj spoločnú fotografiu. Ako však dvojica zdôraznila, za rozpadom ich vzťahu nebol nikto tretí a stále ostáva otázkou, či sú s blondínkou skutočne párom.

Medzi dvojicou vraj idylická atmosféra nevládla už dlhšie, no nikoho tretieho za tým hľadať netreba. Až tri mesiace po odlúčení sa začalo meno talentovanej krásky spájať s novým mužom – ten taktiež pôsobí v hudobnej brandži.

Článok pokračuje na ďalšej strane.