V SuperStar postúpila aj polosirota Ján: TOTO je skutočný dôvod krutej reakcie otca!

V nedeľu sa opäť na obrazovky Markízy vrátila obľúbená spevácka šou SuperStar. Divákom sa naskytol pohľad na menej nadaných súťažiacich, ale aj na skutočné talenty.

Najviac však divákov šokoval otec mladíka, ktorý sa predstavil s vlastnou tvorbou. Nad jeho reakciou mnohí krútili hlavami, namiesto toho, aby mu bol oporou, sa modlil, aby ho porotcovia poslali domov. Prečo?

Ján zo Žiliny má iba 17 rokov, pričom ako 11-ročný prišiel o svoju milovanú mamu. Toto hrozné a ťažké obdobie ho prikovalo na psychické dno a dva roky sa boril depresiami.

„Keď som mal 11, dozvedel som sa od môjho spolužiaka, že mi zomrela matka, čo ma vtedy neskutočne zničilo. Keď som sedel na kopci a rozmýšľal nad ňou, zrazu mi začali napadať rýmy,“ priznal sa Ján. „Otec mi drží palce, dúfam, že ty tiež,“ povedal zdrvene nad hrobom matky.

Aj vďaka hudbe a rapu sa však napokon z najhoršieho dostal a teraz konečne vidí opäť zmysel svojho života.

Na kasting SuperStar zavítal spolu so svojou priateľkou a otcom. Pred vystúpením bol presvedčený, že práve on mu drží palce, no po predstúpení pred porotu sa všetko zmenilo. Ján svojou piesňou ohúril a dostal sa medzi postupujúcich talentovaných spevákov, no otec si v zákulisí neodpustil tvrdé poznámky.

Článok pokračuje na ďalšej strane.