Tehotná Bagárová odhalila súkromie! V tomto kráľovstve žije so svojím bojovníkom

Je tomu len zopár dní, čo sa čerstvá porotkyňa 6. ročníka hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar pochválila nádhernou novinkou. Spolu so svojim partnerom Makhmudom Muradovom (30) sú v šťastom očakávaní ich prvého dieťatka, ktoré sa by sa malo narodiť ešte pred finále speváckej súťaže!

Éterická speváčka Monika Bagarová (25) sa nikdy netajila tým, že miluje deti a raz by sa chcela stať mamičkou. Práve toto želanie sa jej splnilo po boku zápasníka Makhmuda Muradova, s ktorým sa už onedlho stanú rodičmi. “Vždy som to tak chcela a som šťastná, že budem mladá mama. Hovorím si, že budem mať aspoň na všetko dostatok síl a všetko pekne zvládne. Do budúcnosti by som určite chcela aspoň dve alebo tri deti,” povedala Monika pred pár dňami pre český Blesk.

Speváčka Monika Bagárová (25) a zápasník Makhmud Muradov (30) sa len pár týždňov po zoznámení presťahovali do domčeku na okraji Prahy. Svojich fanúšikov nechajú občas do svojho súkromia nahliadnuť vďaka fotkám z ich domova, kam čoskoro privedú svoje prvé dieťa – dievčatko.

Dvojica si vybrala novostavbu, aby si ju od základov mohli zariadiť po svojom. Zvolili šedo-bielu kombináciu, na ktorej sa obaja zhodli, ale väčšinu zariadení vyberala Monika. Domčeku dominujú dlhé závesy, ktoré zabezpečujú súkromie.

Článok pokračuje na ďalšej strane.