Jasmina Alagič ponížila chudobnú matku: Mala si na sebe hlavne makať, až potom robiť deti

„Milá Jasmina, všetko, čo píšeš, je milé a pekné. Ale niekedy trochu smutné. Prezentuješ telefón, detské veci, kozmetiku, oblečenie, hrnce a za propagáciu to vo finále dostaneš zadarmo, alebo ti za to ešte pekne zaplatia. A čo tí, ktorých muž dostane výplatu 700 € a žena doma na materskej skoro nič nedostáva a k tomu splácajú hypotéku, aby mohli bývať. Tých je viac ako takých ako ty. Môžu nad tebou len slintať a smutne prechádzať tvoj profil, „reagovala užívateľka s prezývkou momo_alien.

Jasmina na seba nenechala dlho čakať a ihneď sa pustila do odpovede. Z jej odpovede je zrejmé, že sa kvôli komentáru poriadne nahnevala. Dá sa povedať, že bola možno až trochu moc krutá. „Jediné, čo mi príde smutné, je tvoj postoj. Hovoríš o žene na materskej dovolenke, to znamená, že má doma dieťa. Myslím si, že to je oveľa väčšia výhra ako nejaký hrniec, „rozohnila sa tehuľka Alagič.

To ale nebolo všetko. Nastávajúca mamička v odpovedi pokračovala oveľa ostrejšie. „Vyhovárať sa na nízku materskú a na mužov príjem mi príde tak, prepáč či sa ťa teraz nejako dotknem, ale prečo si na sebe a svojom živote Ty sama viac nezamakala predtým, než si si urobila dieťa ?! Áno, teraz príde milión výhovoriek, ako nie každý má toľko možností atď. atď. Ale ruku na srdce, vážne žiadne nie sú? „Pokračovala v drsnej odpovedi a so slovami vôbec nešetrila.

Hoci bola Jasmina s reakciou vcelku hrubá, dostalo sa jej nezastanie. Valná väčšina sa postavila za manželku Patrika Vrbovského. „Každý svojho šťastia strojca,“ zaznievalo v komentároch. A čo si myslíte vy? Bola odpoveď Alagič primeraná tak akurát, alebo to skôr ľahko prepískli?

FOTOGALÉRIA: