Valentín u Borisa Kollára je hitom internetu: Mohol TOTO urobiť?!

Valentínske politické predpoludnie otvoril Boris Kollár v živom prenose televízie TA3, kde neváhal a zablahoželal všetkým ženám k sviatku zaľúbených. S humorom jemu vlastným nezabudol, že páni by si mali svoje milované patrične uctiť.

Boris Kollár je predsedom politickej strany Sme rodina a úspešným podnikateľom. Aj napriek tomu ho mnohí Slováci poznajú predovšetkým ako otca desiatich detí, ktoré má s deviatimi rôznymi ženami. Ani na jednu z nich však nezabudol počas sviatka všetkých zamilovaných.

Zakladateľ a líder strany Sme rodina dokázal svoj ironický zmysel pre humor už pri stanovení samotného názvu tejto politickej organizácie. V jeho ponímaní pojem rodina predstavuje desať detí s deviatimi ženami, pričom nejeden Slovák je presvedčený o tom, že ani toto nemusí byť ešte konečné číslo.

Slovenský podnikateľ a politik Boris Kollár sa preslávil nielen bohatými pracovnými činnosťami, ale najmä mnohopočetným potomstvom, na aké sa väčšina národa ani zďaleka nechytá.

Najznámejší multi otecko nezabúda ani na Deň svätého Valentína, čo však v jeho prípade vyvoláva úsmev na tvári. Pozrite sa, ako 10-násobný rodič slávi sviatok zamilovaných.

Článok pokračuje na ďalšej strane.