Vyberte si jeden DRAHOKAM: Prejde vám mráz po chrbte z toho, čo prezradí o vašom osude a budúcnosti!

2. Malachit
Priťahuje vás priam magicky tento zelený kameň? Ak áno, prechádzate veľkou zmenou vo svojom živote. Vaša myseľ sa snaží oslobodiť od minulosti, ísť v ústrety budúcnosti, čeliť nepoznanému a novému. Táto duchovná premena vás robí silnejším, múdrejším a pripravenejším čeliť životu s hlavou vztýčenou. Už nikdy nebudete spĺňať beznádeji a sebaľútosti, ktorá vás zväzovala a zrážala na kolená.

3. Slnečný kameň
Zaujal vás tento nevšedný kameň? Potom vás čaká obdobie, kedy budete vo svojom vnútri cítiť silu optimizmu ohľadom vašej budúcnosti. Magická sila Slnečného kameňa vyžaruje pozitívnu energiu, ktorá vám zaženie obavy, stres, úzkosť a pocit beznádeje. S jeho pomocou získate potrebnú silu na prekonanie problémov a vaše dni budú zaliate slnečným svitom.

4. Mahagónový obsidián
Ak vám učaroval tento drahokam, tak je na čase poddať sa jeho kúzlu a vyjsť v ústrety šťastiu a odpútať sa od všetkého negatívneho vo vašom doterajšom živote. Zrazu zistíte, že vo vašom okolí sú ľudia, ktorí vám môžu závidieť váš nový pohľad na svet, nezastretý horkosťou, žiarlivosťou, závisťou a zlobou. Tieto emócie, ktoré vám otravovali vnútro, uvoľnili miesto šťastiu, pokoju a pohode, po ktorej ste toľko túžili.

5. Howlit
Tajomno ukryté v tomto drahokame je naozaj veľmi vzácne. Prenesie vás za hranice logického myslenia. S jeho pomocou sa k vám budú prihovárať bytosti zo sveta duchovna, ako v podobe snov, myšlienok, nečakaných úkazov, tak aj stále sa opakujúcich čísel alebo slov. Načúvajte im a oni vás povedú správnym smerom. Howlit prináša šťastie tým, ktorí sa snažia o potomka a tí, ktorí ho už čakajú, môžu očakávať silné a zdravé dieťa.

6. Škvrnitý jaspis
Nadišla tá správna chvíľa pre zmenu. Vstrebávajte silu kameňa, odhoďte smútok, nepokoj a poddajte sa výzve ku hľadaniu vnútornej sily, optimizmu, nespútanosti a vráťte sa do čias hier a radovánok. Jaspis vás nabáda k tomu, že život nie je len práca, práca a zase práca, ale tiež je potrebné sa radovať a užívať si život, pretože čas, ktorý nám bol vymeraný, sa veľmi rýchlo kráti. Nikto nežije večne, tak svoj život nepremárnite.