Naozaj drsný horoskop pre každého: Rak je parazit, ktorý sa na ľudí nalepí a saje energiu. Levy sú namyslení sebci!

Máte odvahu si o sebe prečítať niečo negatívne? Čo keď to ale bude sedieť? A čo keď to bude presne sedieť na vašich blízkych? Tu je veľmi drsný horoskop.

Baran

Baranom udeľujeme medailu za nekonečnú aroganciu a zlostenia sa. Hádať sa začnú aj kvôli prkotine, sú zanovití a hluční. Keď nie je po ich, tak ani agresivita im nebude cudzia. Beda, ako nie sú prvé. Skúste to. Dopredu si ale spíšte závet. Baran sa vrhá do všetkého bez rozmyslu, je to horúca hlava a večný puberťák.

 

Býk

Býk prácu nevymyslel. Je to leňoch. Váľa sa v posteli, až mu z toho odumierajú končatiny. Podarí sa vám ho niekam vytiahnuť, môžete si zatlieskať. Ak ste ho teda prefíkane nenalákali na kus žvanca, na to počuje, huba na sladké, nečakajte však, že sa s vami rozdelí. Je to pažravec. Najradšej Býci zhromažďujú a počítajú korunky. Majú tvrdú palicu a hromadu predsudkov.

 

Blíženci

Blíženec má rozpoltenú osobnosť a minimálne dve tváre. Je labilný, často zrelý na lieky na hlavu. Je večne nespokojný, ľudí okolo ohovára, tým vplyvným lezie do zadku. Ak má niekto talent pre podvod a pretvárku, tak sú to Blíženci. Povrchní a nespoľahliví manipulátori, čo sa radi počúvajú. Chváliť sa cudzím perím, to by im šlo. Hanba.

Článok pokračuje na druhej strane.

▼▼▼