Zuzana Plačková v Súdnej sieni: Spoznali ste ju vôbec?

Zuzana Strausz Plačková sa prvýkrát do povedomia divákov dostala vďaka účinkovaniu v reality show Hotel Paradise.

Po skončení sa snažila udržať si svoju rýchlo narastajúcu slávu a objavila sa v niektorých obľúbených projektoch ako sú Nákupné maniačky či Súdna sieň. Nedávno sme však spomenuli na pojednávaciu miestnosť, v ktorej sa nachádzala. Momentálne zažíva túto rolu naživo, keďže v rámci veľkej protidrogovej akcie, ktorá sa 27. septembra uskutočnila na viacerých miestach západného Slovenska, Národná kriminálna agentúra zadržala 15 ľudi vrátane Zuzany Strausz Plačkovej a Reného Strausza. 28. septembra vyšetrovateľ NAKA obvinil všetky osoby zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a za nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Krátko po tom, ako Zuzana Plačková zahviezdila v reality show Hotel Paradise, kde narobila poriadny rozruch, svoju slávu zúžitkovala aj v ďalšom programe TV JOJ. V Súdnej sieni sa tak v tom čase poriadne prsnatá peroxidová blondínka predstavila v úlohe mladej milenky.

V roku 2012 však bola Zuzka úplne iná osoba, a to sa netýka len vzhľadu, ale aj správania. Dokonca to rovnako zhodnotila aj ona sama vo chvíli, ako si na päť minút slávy v Súdnej sieni zaspomínala.

Článok pokračuje na ďalšej strane.