Spoznajte celú abecedu BOZKOV. Čo skutočne znamenajú najobľúbenejšie bozky?

Viete, že existuje viac ako 100 druhov bozkov a že každý z nich vyjadruje svoje vlastné pocity? To je dôvod, prečo pery môžu odhaliť veľa vecí o charaktere človeka a jeho správaní vo vzťahu.

Bozk – najkrajší prejav citov. Sprevádza nás prakticky od narodenia, i keď bozky od matky sú úplne iného charakteru, ako tie partnerské. Tie ochutnáme zväčša až v období dospievania. Lenže nie je bozk ako bozk. Viete, že štýlom, akým vám dáva bozky, toho veľa o sebe a vzťahu k vám prezrádza? Je načase dešifrovať to!

Francúzsky bozk

Francúzsky bozk je jedným z najpopulárnejších typov bozkov medzi pármi, pretože je najhorúcejší a najvášnivejší zo všetkých bozkov. Nie je žiadnym tajomstvom, že takýto bozk je spojený so vzťahom, ktorý je na vrchole svojej vášne. Odborníci hovoria, že francúzsky bozk je akési umenie, kde sa každý môže stať majstrom.

Rýchly bozk

Na rozdiel od francúzskeho bozku, rýchly bozk je vhodný, keď sa stretnete na verejnosti. Vaše uzatvorené pery sa dotýkajú iba perami vášho partnera. Je bežný medzi ľuďmi, ktorí sa už dlho poznajú.

Článok pokračuje na druhej strane.