Desivé proroctvo, ktoré predpovedá tretiu svetovú vojnu: Všetko začne na blízkom východe

Predpovedal migračnú krízu, hyperinfláciu, revolúciu, občianské vojny, ale aj tretiu svetovú vojnu. Už okolo roku 1950 vedel, že v budúcnosti budú ľudia používať smartfóny.

Alois Irlmaier nie je tak známym veštcom ako povedzme Nostradamus, Edgar Casey alebo baba Vanga. No so svojimi proroctvami sa mnohokrát trafil už počas svojho života.
Alois Irlmaier (1894-1959) bol jednoduchý muž z bavorského mesta Freilassing. Povolaním bol studniar. Mal aj mimoriadnu schopnosť – vidieť do budúcnosti. Osvedčil sa už počas druhej svetovej vojny, kedy varoval obyvateľov svojho mesta pred britskými náletmi niekoľko hodín pred tým, než bombardéry vôbec vzlietli. Taktiež vedel vopred určiť miesta bombových útokov a poradiť ľuďom bezpečný úkryt. Vedel, ktoré domy budú počas bombardovania zničené úplne, a ktoré budú iba čiastočne poškodené alebo nepoškodené. Stačilo sa mu pozrieť na fotku niektorého vojaka a vedel povedať, kde sa nachádza a aj to, či je v poriadku, ranený alebo nebodaj mŕtvy.

Irlmaier predpovedal i svoju smrť v roku 1959. Jeho posledné slová boli:

„Som rád, že môžem odísť, pretože nemôžem zažiť to, čo vidím.“

Takže niet pochýb o tom, že jeho vízie budúcnosti boli naozaj čierne.

Invázia z východu

Podľa Irlmaiera všetko začne na Blízkom východe, ktoré bude jadrom tretej svetovej vojny. Potom sa v Stredozemnom mori zhromaždí veľké množstvo námorných síl a situácia bude veľmi napätá. Svetový konflikt spustí atentát na vysokopostaveného vládneho činiteľa, ku ktorému dôjde na Balkáne. „Vidím veľkého padať, krvavá dýka je položená vedľa,“ popisoval Irlmaier.

Bude nasledovať jedna rana za druhou. „S východom slnka prichádza vojna a ide to veľmi rýchlo. Rusi tiahnú dňom i nocou.“ Ľudia budú v panike utekať smerom na západ. „Žltý drak cez vodu napadne Alijašku a Kanadu. Nezájde však ďaleko.“

Nukleárny výbuch?

Neskôr tento veštec vo svojich víziách videl, ako jedno jediné lietadlo zhodí do Stredozemného mora obrovskú bombu, po ktorej z mora vystúpia vlny vysoké ako mestské veže a po tomto výbuchu ostatú južné časti Británie pod vodou.

Irlmaier však povedal, že tretia svetová vojna nepotrvá dlho.

„Vidím tri časové body – tri dni, tri noci, tri mesiace. Neviem to presne, no vojna nebude mať dlhé trvanie.“

Počas tejto vojny dôjde k trojdňovému zatmeniu a tma bude i počas dňa. Ľudia na oblohe uvidia mnoho znamení, napríklad veľký kríž či samotného ukrižovaného. Následne sa spusti krupobitie sprevádzané bleskami a hromami a Zem zasiahne zemetrasenie. Nebude elektrina a ľudia si budú svietiť sviečkami, aby čo – to videli. Z neba začne padať zlatý prach a tam, kde dopadne, všetko uhynie.

Prežijú len tí, čo sa stihnú ukryť do vzduchotesného krytu a budú mať dostatok zásob vody i jedla, pretože vonku bude všetko kontaminované. „Behom tejto tmy zomrie viac ľudí, než v oboch svetových vojnách dohromady,“ varoval.

Článok pokračuje na ďalšej strane…